درباره ما

گسترش تجارت فراسو از سال 1384 فعالیت خود را در شهر اصفهان آغاز کرد.

اعضای شرکت که جمعی از متخصصان در حوزه طراحی، ساخت و تست قطعات بردهای الکترونیکی هستند، همگی با آرمان ارائه‌ی بهترین قطعات الکترونیک رباتیک، ارتقا سطی کیفی محصولات الکترونیکی و پیشرفت هرچه بیشتر این حوزه در کشور عزیزمان کار خود را شروع کردند.

با تاسیس شرکت در سال 1384، رفته رفته به واسطه‌ی افرادی نخبه و به کارگیری تجهیزات پیشرفته شرکت فراسو پا در مسیر توسعه گذاشت. ترکیبی از تخصص، تجربه و آرمان‌های بزرگ در جهت پیشرفت کیفی محصولات الکترونیکی بود که قدم به قدم ما را به سمت جلو هدایت می‌کرد.

  • ارتقا سطح کیفی محصولات الکترونیکی
  • ارائه‌ی جامع تمامی قطعات
  • ارتقا حوزه الکترونیک کشور

گواهینامه‌ها

پروانه فنی مهندسی شرکت گسترش تجارت فراسو
گواهینامه صنعت و معدن
گواهی تحقیق و توسعه

اهداف ما

با نظر به آرمان ها و ارزش های خود، اهداف بلند مدتی برای خود در نظرگرفته‌ایم.
تولید بردهای الکترونیکی با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب یکی از اهداف ما است که به همت تمامی اعضا توانسته‌ایم به آن دست پیدا کنیم و به بهینه ترین شکل ممکن، به طراحی و تولید بردهایی مشغول باشیم که به لحاظ کیفی و قیمت به رقیبی سرسخت برای بردهای خارجی موجود تبدیل شده است.
علاوه بر تولید و ساخت بردهای الکترونیکی برای صنایع و تولیدکنندگان متعدد در سراسر کشور، به واردات و تامین قطعات الکترونیکی از بهترین منابع مشغول هستیم و به دنبال تامین این بخش از نیازهای حوزه الکترونیک نیز می‌باشیم و به این شکل توانسته‌ایم در راستای آرمان‌ها و ارزش‌های خود قدم برداریم.

امروز ما که از ابتدای راه، ارائه‌ی با کیفیت ترین قطعات و بردهای الکترونیکی با مناسب‌ترین قیمت را به عنوان آرمان اصلی خود قرار داده‌ایم، بیش از 15 سال است که مشغول فعالیت در این حوزه هستیم و مفتخریم که با تبدیل شدن به جامع ترین منبع در این حوزه به کشور عزیزمان خدمت کنیم.

مسیر ما برای ارائه‌ی بهترین‌ها به شما

شکل‌گیری آرمان‌ها

تاسیس شرکت

شکل اهداف براساس ارزش‌ها و آرمان‌ها

ارائه‌ی خدمات به مشتریان


این تنها آغاز راه است...

برای سفارش ساخت و تولید بردهای الکترونیکی و واردات قطعات الکترونیکی موردنیاز با ما تماس بگیرید.